10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski

 10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski
Standard
Bułgaria
» Złote Piaski
Dlaczego warto?
- klimatyzowane pokoje
- WiFi nieodpłatnie
- odkryty i kryty basen
Ceny
od 1505.00zł os/turnus
Zapytaj o ofertę

Hotel Pliska***
Położony w centralnej części Złotych Piasków, ok. 300 m od plaży. W pobliżu znajdują się liczne restauracje, dyskoteki, sklepy. Hotel posiada centralne ogrzewanie i pracuje prawie cały rok. Poza głównym sezonem organizowane są tutaj semianaria, spotkania firmowe i integracyjne. Do dyspozycji gości: restauracja, kawiarnia, sala konferencyjna, sejf, punkt wymiany waluty, bezpłatny Wi-Fi internet w lobby i w pokojach, dyskoteka, dwa baseny z ciepłą mineralną wodą (35˚C) – odkryty z wydzieloną częścią dla dzieci oraz kryty basen kąpielowy, bar przy basenie, sauna, jacuzzi, centrum masażu, pralnia chemiczna i prasowanie, plac zabaw dla dzieci i parking. Pokoje: (większość z bocznym widokiem w kierunku morza) posiadają: klimatyzację, łazienkę z prysznicem, TV kablową, lodówkę (minibarek), balkon. Pokoje z możliwością 1 dostawki,
Wyżywienie: all inclusive. Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu. Drugie śniadanie 10:00 – 12:00 - owoce, słodka przekąska, herbata, kawa, napoje bezalkoholowe. Popołudniowa przekąska 16:00 – 17:30 – herbata, kawa, lody lub naleśniki, pizza, burgery. Lokalne nalewane napoje bezalkoholowe i alkoholowe bez ograniczeń w godz. 10.00 – 22.00.

PROGRAM WYCIECZKI:
 
1.dzień :
Zbiórka uczestników w Katowicach, wyjazd w godzinach południowych w kierunku Bułgarii.
 
2.dzień :
Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie w godzinach popołudniowych. Czas wolny, obiadokolacja. Nocleg.
 
3-10 dzień :
Śniadanie, czas do własnej dyspozycji przeznaczony na wypoczynek, zwiedzanie, plażowanie, korzystanie z wycieczek fakultatywnych. Wyżywienie wg wykupionej opcji. Nocleg.
 
11. dzień:
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w godzinach wieczornych w stronę Polski.
 
12 . dzień:
Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach popołudniowych
 
ŚWIADCZENIA W CENIE:
- 9 noclegów w Hotelu Pliska***
- zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym,
- przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek , TV,
- wyjazd z Katowic,
- wyżywienie all inclusive
- opieka pilota/rezydenta,
- ubezpieczenie NNW i KL,
 
 
Zniżki i dopłaty:
dziecko do 2 lat opłata 350 zł
dziecko od 2 do 12 lat z 1 os. dorosłą zniżka 650 zł
dziecko od 2 do 12 lat z 2 os. dorosłych opłata 350 zł
dwoje dzieci od 2 do 12 lat z 1 osobą dorosłą zniżka 650 zł
trzecia osoba dorosła zniżka 250 zł
dopłata do pokoju jednoosobowego 275 zł
 
ROZKŁAD JAZDY:
Wyjazd z Katowic w godzinach popołudniowych spod dworca PKS ul. Piotra Skargi.
 
Połączenia antenowe (realizowane przy minimum 10 osobach; przy mniejszej ilości osób -
alternatywne połączenie autobusem liniowym lub połączenie kolejowe):
•Warszawa wyjazd spod dworca autobusowego Metro Mlociny lub Wilanowska – dopłata 100zł/os.
•Łódź wyjazd spod dworca autobusowego Kaliska – dopłata 90 zł/os
•Kraków wyjazd spod Małopolskiego Dworca Autokarowego -dopłata 50 zł/os
•Opole wyjazd spod dworca autobusowego ul. 1 Maja - dopłata 50 zł/os
•Wrocław wyjazd spod dworca autobusowego ul. Joannitów– dopłata 70 zł/os
•Gdańsk wyjazd spod dworca autobusowego PKS ul. 3 Maja - dopłata 150 zł/os
 

WYCIECZKI FAKULTATYWNE :

WARNA Z DELFINARIUM
Warna stolica słynnych „Złotych Piasków” , która ze względu na bogactwo kulturowe, ilość zabytków, teatrów, muzeów oraz wydarzeń kulturalnych uzyskała miano „Morskiej Stolicy Bułgarii”. Panoramiczne zwiedzanie miasta, w programie wareńska cerkiew - druga co do wielkości sakralna budowla w Bułgarii, czas wolny w centrum. Kolejnym punktem wycieczki są pokazy popisów delfinów - jednych z najinteligentniejszych zwierząt świata, które spotkać mozna również w północnych wodach Morza Czarnego. Wizyta w słynnym delfinarium to niezapomniane przeżycie dla wszystkich miłośników tych niezwykłych wodnych ssaków.
Cena: ok. 32 euro/osobę.
 
JEEP SAFARI
to wspaniała okazja do zobaczenia okolic Słonecznego Brzegu, gdzie piękna przyroda i widoki będą towarzyszyły nam przez cały dzień. Podczas przejażdżki w okolice parku przyrodniczego gór Strandża przespacerujemy się wzdłuż rzeki Mładeżka i udamy się do malowniczej jaskini, słynnej z podziemnego jeziora. Zażyjemy również orzeźwiającej kąpieli w wodospadzie. Na koniec wycieczki w pobliskiej wiosce posilimy się tradycyjnym bułgarskim posiłkiem i zobaczymy pokaz folklorystyczny.
Cena: ok. 46 euro/osobę
 
BAŁCZYK-KALIAKRA
zwiedzanie jednego z najstarszych i najpiękniejszych miast wybrzeża Morza Czarnego na terenie , którego będziemy mieli okazję odwiedzić ogród botaniczny z 3 tys. gatunków roślin, w tym 250 gatunkami kaktusów i letnią rezydencję rumuńskiej królowej Marii - ”Ciche Gniazdo” . Następnie w programie przejazd na tzw. „cudowny przylądek” Kaliakra - jeden z najpiękniejszych punktów widokowych na wybrzeżu Morza Czarnego.Wieczorem tradycyjna, obfitująca w wino i rakiję bułgarska biesiada połączona z programem folklorystycznym oraz pokazem tańca nestinarskiego na rozżarzonych węglach .
Cena ok. 46 euro/os , cena zawiera kolację.
 
JACHT PIKNIK
wycieczka dla miłośników wypraw morskich i obcowania z przyrodą .Całodzienny , relaksujący rejs jachtem po Morzu Czarnym połączony z kąpielami morskimi, nurkowaniem, wędkowaniem oraz delektowaniem się morskimi smakołykami.
Cena: ok. 36 euro/osobę
 10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski  10- dniowa wycieczka do Bułgarii- Hotel Pliska - Złote Piaski

 

 

Data wyjazdu Data przyjazdu Cena Nota

Godziny otwarcia

pon - pią: 900 - 1700
sob: 900 - 1300

Telefony

+48 (94) 352 44 12
+48 694 80 85 85
FAX: (94) 35 207 63

Adres

ul. Dworcowa 14 c
78-100 Kołobrzeg
bok@planik-travel.pl
biuro@planik-travel.pl