10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA

10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA
Standard
Chorwacja
Wyspa Hvar » Jelsa
Dlaczego warto?
- 2 odkryte baseny z morską wodą
- 2 korty tenisowe
Ceny
od 1550.00zł os/turnus
Zapytaj o ofertę

10-dniowy wypoczynek w Chorwacji w hotelu przy plaży z przejazdem i zwiedzaniem Jezior Plitvickich, Hvaru i Zadaru

 

Wyspa Hvar zwana królową wśród dalmatyńskich wysp, od czasów antycznych znana jest ze swojego strategicznego położenia, bogactwa i złożoności historii, kulturalnych i przyrodniczych pomników oraz literatury. Dzięki łagodnemu klimatowi, ciepłym zimom i przyjaznym latom, wyspa przyciąga swą rozkoszną śródziemnomorską przyrodą, bogatą tradycją i nocnym życiem licznych gości, podróżników i turystów. Hvar jest dzisiaj uważany za jedną z dziesięciu najpiękniejszych wysp na świecie.

Resort Fontana to obiekt o doskonałej lokalizacji. Położony jest w zacisznym miejscu na zalesionym wzgórzu, zaledwie 100 m od morza, w malowniczej i urzekającej miejscowości Jelsa na wyspie Hvar. Centrum miasta oddalone jest o około 500 metrów od hotelu. Piękne krajobrazy, przyjemny klimat, liczne zabytki kulturowe i historyczne, piękne plaże, wiele restauracji i kawiarni są niewątpliwym atutem Jelsa.

W głównym budynku Resortu Fontana znajduje się restauracja oraz centrum fitness z siłownią. Wyżywienie All Inclusive light obejmuje 3 posiłki dziennie w formie bufetu. Podczas obiadu oraz kolacji nieograniczony dostęp do napojów bezalkoholowych oraz alkoholowych (woda, soki, piwo, wino białe i czerwone).

Pokoje, z których rozpościerają się piękne widoki na okolicę, położone są w pawilonach
otoczonych sosnami i oleandrami. Każdy pokój wyposażony jest w TV sat, telefon oraz łazienkę, posiada również bezprzewodowy, bezpłatny dostęp do internetu.
Na terenie obiektu znajdują się 2 odkryte baseny z morską wodą, z których jeden przeznaczony jest
dla dzieci. Do dyspozycji Gości są bezpłatne leżaki . Z baru przy basenie można
podziwiać zachwycający krajobraz Morza Adriatyckiego. W sezonie dostępne są 2 korty tenisowe.
Dla Gości przygotowano również programy animacyjne.
 
Program wycieczki:
1 dzień
Zbiórka uczestników, przejazd w stronę Chorwacji.
2 dzień
Przejazd do Splitu. Przeprawa promowa. Przejazd do miejscowości Jelsa, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
3-8 dzień
Śniadanie, czas wolny do własnej dyspozycji przeznaczony na wypoczynek lub zwiedzanie, możliwość skorzystania z wycieczek fakultatywnych. Lunch, kolacja, nocleg.
9 dzień
Śniadanie, wykwaterowanie, przeprawa promowa. Zwiedzanie Splitu m.in. Starego Miasta, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny Pałac Dioklecjana- jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej, ratusz miejski oraz stary port. Przejedziemy do dzielnicy Marjan, gdzie ze wzgórza podziwiać będziemy urzekającą panoramę miasta. Czas wolny, wyjazd w drogę powrotną do Polski.
10 dzień
Przyjazd na miejsce zbiórki w godzinach porannych.
 

 

Rozkład Jazdy:
•Wyjazd z: Katowic w godzinach popołudniowych spod dworca autokarowego PKS ul. Piotra Skargi
 
Połączenia antenowe (realizowane przy minimum 10 osobach; przy mniejszej ilości osób -
alternatywne połączenie autobusem liniowym lub połączenie kolejowe):
•Warszawa wyjazd spod dworca autobusowego Metro Mlociny lub Wilanowska –
dopłata 100 zł/os.
•Łódź wyjazd spod dworca autobusowego Kaliska – dopłata 90 zł/os
•Kraków wyjazd spod Małopolskiego Dworca Autokarowego -dopłata 50 zł/os
•Opole wyjazd spod dworca autobusowego ul. 1 Maja - dopłata 50 zł/os
•Wrocław wyjazd spod dworca autobusowego ul. Joannitów– dopłata 70 zł/os
•Gdańsk wyjazd spod dworca autobusowego PKS ul. 3 Maja - dopłata 150 zł/os

Wycieczki fakultatywne:

FISH PIKNIK  (łódź wycieczkowa)
Wycieczka dla miłośników wypraw morskich i obcowania z przyrodą. Relaksujący rejs łodzią wycieczkową połączony z plażowaniem i kąpielą w Adriatyku. W programie zawarty jest posiłek składający się z miejscowych morskich specjałów: pieczona ryba, wina rakija soki. Cena ok. 25 euro/os.

Island Tour
Podróż po najatrakcyjniejszych miejscach wyspy. Jest to wycieczka łącząca beztroski wypoczynek na malowniczych miejscowych plażach ze zwiedzaniem najpiękniejszych zakątków wyspy. Dodatkowo w programie wizyta w lokalnej winiarni Sveta Nedelja wraz z degustacją. Cena ok. 15 euro/os.

BOL  (łódź wycieczkowa)
Bol to miejscowość i półwysep w południowej części wyspy Brač. Jest jednym z najbardziej znanych nadmorskich kurortów nad Adriatykiem. Miasto posiada ogółem 15 km piaszczystych i kamienistych plaż z najbardziej znaną Zlatni Rat. Ten kamienisty cypel stanowi unikalny fenomen i jest wcinającym się w głąb morza półwyspem, którego kształt i położenie zależą od wiatru i prądów morskich. Cena ok. 15 euro/os.

DUBROWNIK 
Dubrownik zwany tez Perla Adriatyku jestnajpiękniejszym miastem na wybrzeżu Chorwackim. Tętni życiem przez całą dobę pełen barów,restauracji i kawiarni. Jego historia sięga VII w. kiedy w tym miejscu powstała słowiańska osada Dubrawa. Dubrownik to miasto zabytków: Pałac Rektorów, Muzeum miejskie, klasztor Franciszkanów, Dominikanów, studnia Onofrio, liczne twierdze, baszty, wieże. Stare mury miejskie odgradzają miasto od ruchu ulicznego. W wąskich uliczkach znajduje się wiele przytulnych kafejek i restauracji. Cena ok. 45 euro/os.

SPLIT, TROGIR ORAZ PARK NARODOWY KRKA 
Split Zwiedzanie Starego Miasta, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu- krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny Pałac Dioklecjana- jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej, ratusz miejski oraz stary port. Przejedziemy do dzielnicy Marjan, gdzie ze wzgórza podziwiać będziemy urzekającą panoramę miasta. Przejazd do Trogir - małe miasteczko i port znajdujące się w zatoce kasztelańskiej, położone jest na małej wysepce, pomiędzy wyspą Ciovo a lądem. Trogir to nie tylko piękne plaże zlokalizowane w zatokach Seget i Saldum. Trogir to dwa tysiące burzliwej historii. Pierwsze wiadomości o Trogirze datują się na czas przed Grekami i Rzymianami, którzy rozbudowali miasto. W VII w. Trogir przejęli Chorwaci tworząc wielonarodowościowe, jedno z najpiękniejszych miast na wybrzeżu Adriatyku. Krka to park narodowy o powierzchni 142km2. Rzeka płynie przez wąwóz przebijając się ku morzu tworząc linie jeziora i wodospady. Rzeka Krka jest jedną z najwspanialszych rzek w Chorwacji - 72km długości w tym dwie trzecie tworzy kanion. Rzeka rozpływa się na ponad siedem oddzielnych wodospadów. Ponad każdym wodospadem naturalne akumulacje przekształcają większą część rzeki w jezioro. Park Narodowy Krka bogaty jest we florę i faunę a struktura ornitofauny, z jej 222 gatunkami zalicza go do najcenniejszych regionów ornitologicznych Europy.Sibenik- uważany za miasto twierdzę położony u ujścia rzeki Krka do Adriatyku spacer po Starym Mieście , katedra św. Jakuba wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Degustacja wina. Cena ok. 50 euro/os. + bilet wstępu ok. 12 euro/os.

10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA10-DNIOWY WYPOCZYNEK NA CHORWACKIEJ WYSPIE HVAR RESORT FONTANA

Świadczenia w cenie:

• 7 noclegów w Resorcie Fontana,
• zakwaterowanie w pokoju 2-osobowym,
• przejazd autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek , TV,
• wyjazd z Katowic,
• wyżywienie All Inclusive light - podczas obiadu i kolacji nieograniczony dostęp do napojów bezalkoholowych oraz alkoholowych (woda, soki, piwo, wino białe i czerwone) ,
• 1 kolacja regionalna podczas pobytu,
• muzyka na żywo 1-3 razy w turnusie,
• bezpłatne Wi-Fi
• korzystanie z basenu, leżaków oraz sali fitness,
• opieka pilota/rezydenta,
• zwiedzanie Splitu (nie dotyczy usługi przewodnickiej 2€/os)
• ubezpieczenie NNW i KL.
 
 
Dodatkowo płatne obowiązkowo :​
 • składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny - 10 zł/os - płatne na konto biura do 30 dni przed wyjazdem
 • opłata za prom 15€/os – płatne pilotowi wycieczki w autokarze
 • opłata klimatyczna: osoba dorosła 1 euro/os./doba, dziecko 12-18 lat 0,50 euro/os./doba, dziecko do 12 lat gratis – płatne pilotowi wycieczki w autokarze
   
Opcjonalnie :
 • zwiedzanie Splitu 2€/os płatne pilotowi wycieczki w autokarze
Zniżki i dopłaty:
 • dziecko do 12 lat z jedną osobą dorosłą 150 zł zniżki
 • dziecko do 12 lat z dwoma osobami dorosłymi opłata 650 zł
 • 3 osoba dorosła od 12 lat w pokoju na dostawce zniżka 150 zł
 • dopłata do pokoju 1-os. 370 zł
 • zakwaterowanie dwójki dzieci - na zapytanie

 

Data wyjazdu Data przyjazdu Cena Nota

Godziny otwarcia

pon - pią: 900 - 1700
sob: 900 - 1300

Telefony

+48 (94) 352 44 12
+48 694 80 85 85
FAX: (94) 35 207 63

Adres

ul. Dworcowa 14 c
78-100 Kołobrzeg
bok@planik-travel.pl
biuro@planik-travel.pl